Max Factor – nowe, matowe pomadki Velvet Mattes

Max Factor - nowe, matowe pomadki Velvet Mattes

 

Czy wyobrażacie sobie matową pomadkę z nawilżającym efektem? I to bez użycia dodatkowych produktów takich jak scrub i balsam? Tylko za pomocą jednej szminki – mat, nawilżenie i doskonała trwałość.  Trudno sobie wyobrazić, prawda, ale taka opcja faktycznie istnieje. Max Factor ma w swojej ofercie pomadki, które zapewniają nie tylko modne, matowe wykończenie, ale również przyjemne uczucie nawilżenia. Koniec z kompromisami, aby uzyskać wymarzony efekt. 

 

Rewolucyjne seria pomadek Max Factor Velvet Mattes została stworzona, by zapewnić głęboko matowe wykończenie, nie wysuszając przy tym ust. Formuła tych pomadek została tak zaprojektowana, aby miały tę samą nawilżającą formułę, której użyto przy tworzeniu popularnej serii Max Factor – Colour Elixir, urozmaiconą o odbijające światło cząsteczki mielonej, naturalnej miki i nieregularnej budowie, które zapewniają efekt rozproszenia światła, niezbędny do uzyskania matowego wykończenia.

 

Ambasadorka Max Factor

7 miesięcy temu, Stella Maxwell została ogólnoświatową ambasadorką marki Max Factor. Od początku nie kryła swojego wielkiego podekscytowania z związku z nowo rozpoczęta współpracą ze światową marką:

„Max Factor to dla mnie prawdziwa ikona wśród marek makijażowych, a ja kocham makijażowe eksperymenty. Dlatego zostanie nową ambasadorka to spełnienie moich marzeń. Jestem bardzo podekscytowana, tym że dołączyłam do Candice, mojej koleżanki z Victoria Secret Angel. Dobrze pamiętam, jak podkradałam produkty Max Factor mojej siostrze, wtedy gdy dopiero zaczynałam się malować. A teraz, bardziej niż kiedykolwiek, polegam na tych produktach, bo idealnie sprawdzają się przy moim napiętym planie dnia. Już nie mogę się doczekać nowych lansowań marki Max Factor w 2017 roku!”

 

Jak można się było domyśleć, pomadki Velvet Mattes zdobyły uznanie pięknej modelki:

 

„Ta kolekcja matowych pomadek jest silnie nawilżająca i odżywiająca, dzięki czemu Twoje usta wypełnionem matowym odcieniem pozostaną nawilżone przez cały dzień. Mam obsesję na punkcie pomadki Velvet Mattes w odcieniu #Blush – idealnym, intensywnym różu.”

W Polsce dostępne są 4 odcienie.

Max Factor - matowe pomadki Velvet Mattes

 

Gama odcieni pomadek Velvet Matters

Kolekcja Velvet Matters marki Max Factor zawiera 4 zjawiskowe odcienie:

#10 – jasny, jasny koral z  odrobiną rozbielonego beżu,

#15 – soczysty koral

#30 – nasycona czerwień przełamana pomarańczą

#35 – głęboka, malinowa, ciemna czerwień 

 

 

W której najlepiej wyglądam?

 

Velvet Mattes

Te pomadki Max Factor są po prostu świetne! Mega komfortowe, przyjemne i łatwe w nakładaniu. Zero uczucia lepkości, tylko 100% nawilżenia, które najbardziej lubię pomadkach. Tu nie ma suchego wykończenia jak w niektórych balsamach tylu balm. Zaskoczyła mnie również nie tylko konsystencja, ale także trwałość. Jest genialna!

 

A który kolorek najbardziej lubię? Największe wrażenie zrobiła na mnie #Love, czyli odcień #35. Czuję się w niej bardzo szykownie, jest idealna na wieczorną kolację spędzoną na randce z mężem. Odcień Desire, to w tej pomadce najbardziej się zakochałam. Jest idealna na lato, do wakacyjnego makijażu. Będę jej namiętnie używała, zwłaszcza do lazurowej kreski na oku i wodoodpornej maskary. 

 

 

Kolekcję pomadek Max Factor Velvet Matters dostępna jest w sieci drogerii Rossmann oraz Superpharm. Cena jednej pomadki – ok. 42,99 zł