Nowy zapach dla księżniczki – Lanvin Modern Princess Eau Sensuelle

   

   

   

  Rok po udanym debiucie, paryski dom mody Lanvin po raz kolejny zaproponował zapach dla swoich księżniczek – Modern Princess Eau Sensuelle. Jeszcze bardziej intrygujący, jeszcze śmielej zniewalający i o wiele delikatniejszy.  Czy wobec tych zmian perfumy pachną prawie identycznie jak Modern Princess? Czy jednak pomimo kilku zbieżnych nut w piramidzie zapachowej Modern Princess Eau Sensuelle przeobraził się w zupełnie inną kompozycję perfum? 

   

  Jedynym, wspólnym mianownikiem obok wręcz identycznie brzmiące nazwy jest wygląd flakonu. Aczkolwiek z jedną małą różnicą. Tym razem szkło flakonu jest mleczne, delikatnie matowe. Przyznam, że ta drobna różnica znacząco wpłynęła na całokształt flakonu. Bardziej przykuwa wzrok niż przezroczysta butelka. 

   

  A jak pachnie zawartość?

   

   

   

   

  Jak pachnie Modern Princess Eau Sensuelle?

  W porównaniu do poprzedniej edycji nie otwiera się owocowym wejściem, ale momentalnie zapach upaja gładkim przejściem pomiędzy elegancją, wytwornością a zmysłowym finiszem. Które nuty z piramidy zapachowej tak na to wpłynęły? To bukiet białych kwiaty, które przeszły wonią różowych piwonii w połączeniu z subtelnym, cytrusowym aromatem delikatnie ugaszone wanilią i piżmem dały tak piękny i intrygujący zapach jakim jest Modern Princess Eau Sensuelle. Jest szalenie seksowny, ale na tle panujących trendów perfumeryjnych daleko odbiega i wyróżnia się, zostawiając mocno w tyle te wszystkie słodko karmelowe akordy z watą cukrową. To nie jest tym razem kolejny klon. To perfumy dla kobiety, która potrzebuje zetknięcia z zapachem, który będzie potęgą zmysłowości, czaru, elegancji i nietuzinkowości. Coś dla wybranych. 

   

  Piramida zapachowa

  nuta głowy – mandarynka, cytrynka, różowy grapefruit, słodka brzoskwinka, 

  nuta serca – bukiet białych kwiatów złożony z jaśminu, kwiatu pomarańczy i piwonii, 

  baza – piżmo przykryte drewnem sandałowym, laska wanilii.

   


  Zapach dostępny w perfumeriach Sephora jak i w Douglasie, jednak ze względu na aktualną promocję, polecam zajrzeć od razu do Douglasa.

  Cena 30 ml/149 zł, 50 ml/239 zł, 90 ml/319 zł –

  KLIK