Guerlain Lingerie De Peau Cushion SPF25

Guerlain Lingerie De Peau Cushion SPF25

 

 

Wakacyjny look to dla mnie przede wszystkim makijaż z użyciem terracotty, wodoodpornej maskary, turkusowej kredki na powiece oraz  usta w kolorze brzoskwiniowego różu lub nasyconej pomarańczy. A jeśli terracotta to Guerlain, a jeśli nie puder to lekki jak piórko podkład, jak np ten – moje ostatnie odkrycie, Lingerie de Peau Cushion od Guerlain, bo lato to czas pod znakiem Guerlain.

 

Lingerie de Peau Cushion, czy to podkład w poduszeczce? No nie do końca, bo typowej poduszki w środku opakowania nie ma. Zamiast tego jest inna forma dozowania produktu. Jaka? Już tłumaczę. Kosmetyk nabiera się z plastikowej nakładki, w której są małe otwory. Wystarczy tylko delikatnie docisnąć, aby malutka ilość podkładu wydostała się na zewnątrz. Kosmetyk można nabrać przy użyciu dołączonej, płaskiej gąbeczki lub dowolnym pędzlem. Dalej to już tylko krok dzieli od nałożenia tego wspaniałego produktu. 

 

A jakie daje efekty?

 

 

Lingerie De Peau Cushion

Lingerie De Peau Cushion to podkład o właściwościach nawilżających. Bardzo dobrze ujednolica koloryt skóry, ma dobre krycie, które można budować poprzez nałożenie kolejnej warstwy podkładu. Konsystencja jest bardzo przyjemna, lekka. Podczas nakładania nie tworzy smug. Cera jest nie tylko dobrze nawilżona samym podkładem, ale także wygląda świeżo i promiennie. 

 

Dodatkowym atutem Lingerie De Peau Cushion jest poręczne opakowanie. Można je zabrać ze sobą do torebki i mieć w razie potrzeby, ale uprzedzam – podkład ma świetną trwałość. Cera nie wymaga poprawek w ciągu dnia nawet po 8 godzinach. Mimo, że nie ma tendencji matujących to z powodzeniem potrafi zatrzymać wzmożoną produkcję sebum w przypadku cer mieszanych. Może to wynikać tylko z jednego, dzięki temu, że jest podkładem nawilżającym, skóra nie będzie pod żadnym względem wysuszona i gruczoły nie będą musiały dodatkowo pracować ani usprawnić poziom natłuszczenia skóry. 

 

Poza tym to, co jest najważniejsze to kwestia ochrony przeciwsłonecznej. Lingerie de Peau Cushion posiada filtr 25 SPF, co przy sporym nasłonecznieniu stanowi bardzo dobrą ochronę przed słońcem przez 3 godziny od nałożenia.

 

Czy podkład Lingerie De Peau Cushion kryje rozszerzone pory? Jak to w przypadku wszystkich produktów z gamy Lingerie de Peau, podkład bardzo ładnie kamufluje rozszerzone pory i wygładza całą strukturę skóry zachowując naturalne efekt. 

 

 

 

 

Makijaż z Lingerie de Peau Cushion

Do poniższego makijażu twarzy użyłam: podkładu Lingerie de Peau Cushion w odcieniu 04N Moyen/Medium. Cerę przypudrowałam lekko kuleczkami Meteorites Guerlain Electric Pearl (limitowana edycja z grudnia 2018) oraz pudrem brązującym Terracotta Light 00 Clair Rose/Light Cool. Oczy pomalowałam cieniami z marki Morphe, a na ustach znalazła się pomadka Guerlain My Rouge G w kolorze 02. 

 

 

Produkt idealny na lato? Dokładnie! Dostępny drogą internetową w wybranych perfumeriach.

 

@Guerlain