The Power of Color! Makijaże z kredką Dual Liner #Dynamic | Givenchy

   

   

  Niemal każda kobieta lubi mieć ładnie podkreślone oczy. Jedne decydują się na delikatne podkreślenie, inne – mocno kontrastujące cienie, mocny makijaż, jeszcze inne lubią makijaże jak z Instragrama. I właściwie tylko jedna rzecz dzieli te kobiety – ilość dysponowanego czasu. Nie zawsze jest czas i chęci na to, by poświęcić na makijaż oczu więcej niż kilka minut. Takie staranny, instagramowy makijaż to niekiedy godzinna praca przed lustrem. Poważnie. Nie wiadomo, kiedy ten czas tak leci.

   

  I w momencie, kiedy każda minuta się liczy lub po prostu chcemy mieć fajny makijaż, ale nie kosztem czasu, marka Givenchy podsuwa pewien pomysł – kredkę z dwukolorowym rysikiem, odpowiednio wyprofilowanym, aby jednym gestem nadać świetny efekt na oczach. Dwa kolory. Dwukolorowa kreska. Maskara. Gotowe. Proste? I to jak!

   

   

  #Dynamic Dual Liner Givenchy – 1 wersja makijażu

  Dual Liner w odcieniu #Dynamic to połączenie dwóch kolorów – zieleni i niebieskiego. Są tak sprytnie dobrane, tak uniwersalne, że pasują do każdego koloru tęczówki. Pobawiłam się trochę makijażem sprawdzając, jak kredka #Dynamic, która pochodzi z wiosennej kolekcji The Power of Color GIVENCHY będzie prezentować się w towarzystwie pomarańczowej pomadki.

   

  Efekt? Dla mnie bomba! Jest subtelnie. Makijaż jest żywy, ale nie przejaskrawiony. Przypomina nieco wakacyjny look. I jaki prosty i szybki w wykonaniu. O to chodzi. Odrobina pudru brązującego dodatkowo fajnie podkreśla urok pomadki w oranżowym odcieniu.

   

   

  Nowość – nowe podkłady Givenchy Teint Couture Everwear

  Przy okazji wspomnę o nowości, jaka niedawno pojawiła się w perfumerii Sephora na półkach z kosmetykam GIVENCHY – to nowe podkłady i korektory. Teint Couture Everwear to nowe wcielenie podkładu, nadaje efekt drugiej skóry. Super się wtapia, ładnie ujednolica koloryt, kamufluje niedoskonałości. Trwałość bez zarzutu. To tak w wielkim skrócie.

   

  Co jeszcze zasługuję na uwagę to to, że marka Givenchy przygowała znacznie szerszy wybór odcieni, niż to zawsze wyglądało w praktyce. Zamiast 5, czy 6 odcieni mamy do dyspozycji aż 20 kolorów podzielonych na zimne (P – pink) i ciepłe odcienie (Y – yellow). Zaskoczeniem było to, że ten zimny odcień oznaczony np. P200 wcale nie jest taki różowy jak sugeruje oznaczenie, ale idzie bardziej w stronę neutralnego koloru. I dlatego proponuję, by właśnie od tych odcieni rozpocząć poszukiwania tego najbardziej odpowiedniego dla naszej skóry podkładu.

   

  Więcej szczegółów na temat tego podkładu i o tym jak wygląda cera przed i po nałożeniu opiszę w kolejnym wpisie na blogu. Będzie również o nowym korektorze Givenchy. To jest temat! Zatem, wypatrujcie kolejnej publikacji.

   

   

  Dual Liner #Dynamic – 2 wersja makijażu

  Wracając do naszej tytułowej kredki Givenchy stworzyłam zestaw w połączeniu z jasną cerą i jasnymi ustami. Tym razem zrezygnowałam z pudru brązującego na rzecz różu do policzków w delikatnie różowo-brązowym odcieniu podkreślając dolny kontur policzka. Na ustach mam pomadkę Givenchy. To Le Rouge Liquid w odcieniu #106 Nude Taffetas. Przepiękny różany nudziak. I sama nie wiem, co lepiej podkreśla? Nudziakowe usta kredkę Dynamic? Czy może kredka Dynamic nudziakowe usta? 

   

   

  Która wersja bardziej Wam przypadła do gustu? 1, czy 2? Mam nadzieję, że obie wersje choć trochę będą dla Was inspiracją do tworzenia własnego stylu każdego dnia:) Powodzenia!

   

  Tagi: